Yahoo Directory پایان امسال تعطیل می‌شود

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش وب و اینترنت:

جوان ایرانی- این سرویس که حدود دو دهه قبل فعالیت خود را به عنوان یک دایرکتوری آنلاین آغاز کرد، هم‌اکنون به پایان عمر خود رسیده است.

Yahoo Directory پایان امسال تعطیل می شود

سرویس Yahoo Directory یکی از مهم‌ترین و کارآمدترین امکانات شرکت یاهو طی چند سال اخیر بوده است و هنوز هم کم‌وبیش مشترکانی در اختیار دارد. اما این پلتفورم بزرگ تصمیم گرفته است سرویس مذکور را تا پایان سال جاری میلادی تعطیل کند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رایورز، اگرچه در گذشته نه‌چندان دور Yahoo Directory یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های یاهو محسوب می‌شود، اما این روزها تعداد کمتری از کاربران آن را مورد استفاده قرار می‌دهند و حتی بسیاری از کاربران کنونی از حضور آن آگاهی ندارند.

با این اتفاقات یاهو به صورت رسمی اعلام کرد که پایان سال ۲۰۱۴ میلادی سرویس Yahoo Directory را برای همیشه تعطیل می‌کند.

در بیانیه شرکت یاهو گفته شد این سرویس که حدود دو دهه قبل فعالیت خود را به عنوان یک دایرکتوری آنلاین آغاز کرد، هم‌اکنون به پایان عمر خود رسیده است.


یاهو همچنین توضیح داد، برای آنکه مشترکان این سرویس بتوانند اطلاعات خود را از روی آن استخراج کنند و دچار مشکل نشوند،‌ Yahoo Directory تا تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۴ به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

این شرکت همچنین به مراکز تبلیغاتی که در سرویس مذکور حضور داشتند اعلام کرد از این پس خدمات خود را به سرویس دیگری انتقال دهند.

البته شرکت یاهو از ارایه اطلاعات بیشتر در این زمینه خودداری کرد و به درستی توضیح نداد که با تعطیل کردن این سرویس چه برنامه‌ جدیدی را در دست دارد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه