OnePlus سیستم عامل جدیدی مبتنی بر اندروید تولید کرد

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش سیستم عامل:

جوان ایرانی- شرکت OnePlus سیستم‌عامل OxygenOS را برای تمرکز بیشتر بر قابلیت‌های گوشی هوشمند و افزایش توان باتری تولید کرد.

OnePlus سیستم عامل جدیدی مبتنی بر اندروید تولید کرد

شرکت OnePlus که سال گذشته با عرضه گوشی هوشمند OnePlus One توانست خود را به جهانیان معرفی کند، هم‌اکنون از محصول جدیدی موسوم به OxygenOS رونمایی کرده است که از آن به عنوان سیستم عامل موبایلی جدید مبتنی بر اندروید Lollipop 5.0.2 یاد می‌کنند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رایورز به نقل از زد.دی.نت، زمانی که گوشی هوشمند OnePlus One عرضه شد، به سیستم عامل CyanogenMod مجهز بود و کاربران می‌توانستند ابزارهای کاربردی مختلف را روی آن نصب کنند.

اما سیستم عامل جدید OxygenOS به صورت جامع برای صاحبان این گوشی هوشمند ارائه شده است و البته نخستین بررسی‌ها نشان می‌دهد که شباهت زیادی به سیستم عامل گوگلی دارد.

OnePlus سیستم عامل جدیدی مبتنی بر اندروید تولید کرد - تصویر 2

شرکت OnePlus سیستم‌عامل OxygenOS را برای تمرکز بیشتر بر قابلیت‌های گوشی هوشمند و افزایش توان باتری تولید کرده است و ادعا می‌کند که با این اتفاق یکی از سبک‌ترین سیستم‌های عامل موبایلی در جهان را در اختیار کاربران خود می‌گذارد.

هنوز جزئیات زیادی در مورد قابلیت این محصول و نحوه نصب آن روی گوشی‌های هوشمند منتشر نشده است.
اما سایت اینترنتی oneplus.net/oxygenos این سیستم عامل را معرفی کرده و توضیح داده است که به زودی امکان نصب آن برای تمام گوشی‌ها فراهم می‌شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه