این مطلب شامل مصاحبه با متخصصان پزشکی که شمال نکاتی برای سلامتی شماست.

این مطلب شامل مصاحبه با متخصصان پزشکی که شمال نکاتی برای سلامتی شماست.

۸ اشتباهی که دکتران آرزو دارند از انجامش دست بردارید

۱٫ تلفن همراه برای تماس با اورژانس استفاده نکنید

تماس با تلفن ثابت میتونه جان شما رو نجات بده چرا که محل دقیقتون رو مشخص میکنه و زمان برای جستجوی محل شما به هدر نمیره، اگه نیاز هست که با اورژانس تماس بگیرید حتما اینکارو با تلفن ثابت انجام بدید.
“Arthur Hsieh” پیراپزشک
۲٫در زمان بیماری خودتان تا بیمارستان رانندگی نکنید

باورنکردنیست که تعداد زیادی از مردم در حین رانندگی دچار حمله قلبی میشن چون به جای اینکه با اورژانس تماس بگیرن خودشون رانندگی میکنن، تصور کنید که چه اتفاقی میفته اگه قلبتون در حین رانندگی از حرکت بایستد.
” Arthur Hsieh” پیراپزشک
۳٫به امید از بین رفتن نشانه های سکته مغزی منتظر نمانید

من هرگز به بیمارم نمیگم که چقدر اشتباهه که به جای مراجعه به بیمارستان یک هفته صبر کرده تا علائم سکته مغزیش بهبود پیدا کنه اگرچه دوست دارم اینکارو بکنم بخصوص وقتی همسرش شکایت میکنه که چرا کاری برای شوهرش انجام نمیدیم!!
“یک پرستار”
۴٫وقتی از صحبت های پزشکتون سر در نمیارید ازش سوال کنید

گه حرفهای دکتر رو متوجه نمیشین حرف بزنید و به او بگید، من یکبار شنیدم که دکتری به بیمارش گفت یک تومر خوش خیم دارد و بیمار با خودش فکر میکرد که خوش خیم یعنی اینکه سرطان داره، اون بیمار پدر من بود، این انگیزه ای شد برای من تا پرستار بشم.
” Theresa Tomeo” پرستار مرکز آبراهام
۵٫داروهای قدیمی و نسخه های قبلی رو استفاده نکنید

هر بار که چشمتون دچار مشکل میشه درِ قفسه های داروهایتان رو برای استفاده از بطری های قطره چشم باز نکنید، اگر چشمتون عفونت گرفته باشه استروئید میتونه قرمزی چشم رو بهتر کنه اما عفونت بدتر میشه، خیلی از بیمارام به این دلیل چشمشون رو از دست دادند.
” Brian Bonanni” چشم پزشک-نیویورک
۶٫فکر میکنید که از پسش برمیاید؟!

من تا بحال شاهد بیمارانی بودم که با یه حرکت احمقانه به هنگام خواب آلودگی تفنگشون رو تمیز میکردن و پاشون تیر خورده یا تو یه آخر هفته ی بهاری با ماشین چمن زنی خودشون رو زخمی کردن!!!
“پزشک عمومی”
۷٫اگه شما تازه ER انجام دادید بهتره از قدم بعدی اطلاع داشته باشید

اگه از اون دسته افرادی هستید که نمیدونید آزمایشهایی که انجام میدید به کجا ختم میشه و لازمه که اطلاع داشته باشید، بهتره که از پزشک یا پرستارتون بپرسید.
” Linda Lawrence”سن آنتونیو-تگزاس
۸٫همین حالا سیگار رو ترک کنید

اگه سیگار میکشید باید ترک کنید،من وقتی با یه فرد سیگاری هم صحبت میشم اصلا احساس خوب و راحتی ندارم، هیچوقت برای ترک کردن دیر نیست، اگه میخواد که بیمارتون سریعتر بهبود پیدا کنه یا سلامتیتون رو حفظ کنید باید ترک کردن سیگار رو امتحان کنید

” Stuart Connolly” مدیر بخش قلب و عروق دانشگاه مک مستر در همیلتون

منب��: نوین زی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه