سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به اتفاقاتی که برای علی ضیاء رخ داده است گفت: از صداوسیما می خواهم که به جوانی این مجری رحم کند. به گزارش خبرگزاری مهر، پرویز مظلومی با اشاره به تعطیلات مجدد رقابت های لیگ برتر به خاطر بازیهای تیم ملی گفت: این وقفه روی همه تیم‌ها تاثیر می‌گذارد. وقتی در ۷-۸ روز چند بازی انجام می‌دهیم به بازیکنان هم آسیب می‌زند و به یک باره به تعطیلی ۲۰ روزه می‌رویم. وی افزود: به نظر کی‌روش احترام گذاشتم اما تعطیلی لیگ خیلی سخت است و بازیکنان را تمرین‌زده می‌کند. با اتفاقا ...


پرویز مظلومی

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به اتفاقاتی که برای علی ضیاء رخ داده است گفت: از صداوسیما می خواهم که به جوانی این مجری رحم کند.
به گزارش خبرگزاری مهر، پرویز مظلومی با اشاره به تعطیلات مجدد رقابت های لیگ برتر به خاطر بازیهای تیم ملی گفت: این وقفه روی همه تیم‌ها تاثیر می‌گذارد. وقتی در ۷-۸ روز چند بازی انجام می‌دهیم به بازیکنان هم آسیب می‌زند و به یک باره به تعطیلی ۲۰ روزه می‌رویم.
 

وی افزود: به نظر کی‌روش احترام گذاشتم اما تعطیلی لیگ خیلی سخت است و بازیکنان را تمرین‌زده می‌کند. با اتفاقات اخیر تیم ما پنج بازیکن اصلی اش را در اختیار نخواهد داشت و نمی شود با این شرایط کار تاکتیکی کرد. سه بازیکن ما با تیم امید رفته و دو نفر هم در اردوی بزرگسالان حضور خواهند داشت و سه روز قبل از مسابقه هم آنها را به ما تحویل می‌دهند.
 

سرمربی تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه هیچ همکاری با باشگاه‌ها انجام نمی‌شود و هوای تیم‌ها را ندارند یک پرسش که مطرح کرد که به نظر می رسد روی سخنش با کارلوس کی روش است: بازی با گوآم ۲۰ روز تعطیلی نمی‌خواهد؟ شب مسابقه هم تیم را به اردو ببریم ۴-۵ گل به گوام می‌زنیم!
 

مظلومی به دفاع از رحمتی نیز پرداخت و گفت: همه مربیان و کارشناسان می‌گویند که رحمتی بهترین دروازه‌بان ایران بوده و جایش در تیم ملی خالی است. تعجب می‌کنم که چرا به تیم ملی دعوت نمی‌شود. فکر می‌کنم در این میان لجبازی وجود دارد و کی‌روش خودش بهتر می‌داند. امیدوارم او روزی برگردد. هر بازیکنی اشتباه می‌کند و ما مربیان به عنوان معلم باید آنها را راهنمایی کنیم.
 

پرویز مظلومی در پایان صحبت هایش با برنامه ورزش و مردم در مورد بخشش علی ضیاء مجری تلویزیون و اتفاقاتی که بعد از دربی در مورد این مجری رخ داد گفت: از همه هواداران و مردم می‌خواهم که اگر به من و استقلال احترام می‌گذارند این مسئله را تمام کنند و صدا و سیما هم به جوانی این مجری رحم کند و او را ببخشد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه