مایکروسافت تصادفا نام نسخه بعدی ویندوز را لو داد

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش اخبار فناوری:

مایکروسافت تصادفا نام نسخه بعدی ویندوز را لو داد

مایکروسافت تصادفا نام نسخه بعدی ویندوز را لو داد
Windows TH را می‌توان به عنوان نامی موقت یا دلیلی برای آماده نبودن نام نسخه بعدی سیستم‌عامل ویندوز پذیرفت.
 
 
به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارنت ، انتظار می‌رود تا هفته آینده مایکروسافت بالاخره نام نسخه جدید سیستم‌عامل ویندوز خود را اعلام نماید اما این شرکت در اقدامی تصادفی در یک وب‌سایت، نام Windows TH که مخففی برای Windows Threshold، کد اختصاصی درنظر گرفته شده برای نسخه جدید سیستم‌عامل خود است (که انتظار می‌رود ویندوز9 نام گیرد) را افشا کرد.
 

در وب‌سایتی که به عنوان پیش‌مشاهده برای متخصصان آی‌تی راه‌اندازی شده، مایکروسافت، نام ویندوز TH را در کنار جزئیاتی در خصوص نسخه بعدی سیستم‌عامل ویندوز درج نموده است. مایکروسافت در روز سه‌شنبه و در رویدادی که در سانفرانسیسکو برگزار خواهد شد به جزئیات کامل این نسخه از ویندوز خواهد پرداخت.

 

البته انتظار نمی‌رود تا ماه اکتبر، شاهد انتشار پیش‌نمایشی از این سیستم‌عامل باشیم. Windows TH را می‌توان به عنوان نامی موقت یا دلیلی برای آماده نبودن نام نسخه بعدی سیستم‌عامل ویندوز پذیرفت.

 

درز تصاویر سایت مرتبط با نمایش پیش‌مشاهده‌ها می‌تواند به منزله آماده‌سازی این شرکت برای رونمایی از نسخه اولیه این سیستم‌عامل در هفته آتی باشد. آن‌طور که انتظار می‌رود پیش‌نمایش Windows TH شامل منوی استارت جدید، مرکز هشدارها، قابلیت دسکتاپ‌های مجازی و تغییراتی در رابط کاربری دسکتاپ است.

 

این شرکت همچنین برنامه Windows Insider Preview را در دست آماده‌سازی دارد که نسخه‌های اولیه آماده شده از ویندوز جدید را برای اظهار نظر در جهت اعمال تغییرات، به مشتاقان و متخصصان آی‌تی نمایش خواهد داد.

 

 


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه