سریعترین و نخستین پورت USB۳.۱ دنیا ساخته شد

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش اخبار فناوری:

سریعترین و نخستین پورت USB۳.۱ دنیا ساخته شد

سریعترین و نخستین پورت USB۳.۱ دنیا ساخته شد

شرکت تایوانی ایسوس سریعترین و نخستین پورت USB۳.۱ دنیا را تولید کرد.

 

به گزارش جوان ايراني به نقل از مهر، کمپانی ایسوس سریعترین و نخستین پورت USB ۳.۱ دنیا را که فناوری اطلاعات را با سرعت ۱۰ گیگابیت بر ثانیه انتقال می دهد و دو برابر سریعتر از پورتهای USB ۳.۰ فعلی است به بازار عرضه کرد.

 

این پورت ها به همراه گروه گسترده ای از مادربوردهای ایسوس به صورت پورت های پیش فرض و همچنین به شکل کارت توسعه ASUS USB ۳.۱ ارائه می شوند. این نوآوری در ادامه به شکل یک کارت PCIe جدید و یا دو سوکت نوع A و یا نوع C که از قابلیت سازگاری با کامپیوترهای فعلی برخوردار هستند عرضه خواهند شد.

 

از این طریق مادربوردهای ایسوس به همراه پورت USB ۳.۱ و کارت USB ۳.۱ ارائه می شوند و اطلاعات را با سرعت ۱۰ گیگابیت بر ثانیه انتقال می دهند که دو برابر سریعتر از پورتهای USB ۳.۰ فعلی خواهند بود. تمامی پورتهای USB ۳.۱ نوع A کاملا با استانداردهای قبلی USB سازگار هستند. 

 

این محصول از فناوری USB ۳.۱ Boost ایسوس برخوردار است تا انتقال اطلاعات را سریعتر از گذشته امکانپذیر سازند. سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات از طریق این پورت به ترتیب ۸۵۴.۶ و ۸۶۳.۹ مگابیت بر ثانیه است.

 

جو سی، مدیر کل واحد مادربورد و سیستم های تجاری دسکتاپ ایسوس در این باره گفته است: ما با ارائه آخرین فناوری به کاربران ایسوس در این راه پیشرو و یکه تاز هستیم. ما مشارکت نزدیکی با سازمان ASMedia Technology داریم تا عملکرد USB ۳.۱ را در مادربوردهای ایسوس و در کارتهای USB ۳.۱ به حداکثر برسانیم و مطمئن باشیم تا کاربران به کمک این استاندارد جدید از تجربه کاملا جدیدی در انتقال پر سرعت اطلاعات خود بهره مند خواهند شد.

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه