زوم‌اپ: ویرایش طنزآمیز عکس‌ها با اپلیکیشن Baldy : Bald Photo Editor

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

Baldy : Bald Photo Editor اپلیکیشنی برای گوشی‌های موبایل است که به کمک آن می‌توانید تصاویر خود را به سبکی فانتزی و طنزآمیز ویرایش کنید. با زوم‌اپ همراه باشید.

تاکنون در زومیت اپلیکیشن‌های بسیاری را در زمینه‌ی ویرایش حرفه‌ای تصاویر خدمت شما معرفی کردیم که همگی در هرچه جذاب‌تر کردن تصاویر فعالیت داشته‌اند. در این بین اما اپلیکیشن‌هایی نیز وجود دارند که هدف آن‌ها بهتر کردن یک عکس نیست و بیشتر در زمینه‌ی سرگرمی و طنز مشغول هستند. Baldy : Bald Photo Editor یکی از این اپلیکیشن‌ها برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید سر خود یا دوستانتان را کچل کرده یا با جایگزینی بینی، گوش و... با اشکال عجیب و طنزآمیز، عکس‌های خود را به تصاویری خنده‌دار تبدیل کنید.

12a2qq

نحوه‌ی کارکرد برنامه به این صورت است که ابتدا باید عکسی را از گالری گوشی فراخوانی کنید تا این برنامه به صورت خودکار اقدام به شناسایی صورت و سر شما کند. بعد از این مرحله لیست آیتم‌های قابل استفاده برای سر، بینی و... در اختیار شما قرار خواهد گرفت که می‌توانید با انتخاب و اعمال آن‌ها روی عکس، تصاویر جالب را به وجود بیاورید. شما می‌توانید برای دانلود این برنامه از لینک‌های زیر استفاده کنید.

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه