زوم‌اپ: نظارت بر میزان مصرف اپلیکیشن ها از باتری موبایل با Battery Mix

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

Battery Mix اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که میزان مصرف باتری توسط هر اپلیکیشن را به طور مجزا به شما نمایش می‌دهد تا با نظارت بر اپلیکیشن‌های پرمصرف، مدیریت کاملی روی باتری گوشی خود داشته باشید. با زوم‌اپ همراه باشید.

با وجود پیشرفته‌تر شدن گوشی‌های موبایل در چند سال اخیر و سیر صعودی فوق‌العاده‌ی آن، هنوز سازندگان و همچنین کاربران با مشکلی به نام باتری دست و پنجه نرم می‌کنند و کمتر کاربری را می‌توان پیدا کرد که از باتری گوشی خود راضی باشد (مگر آنکه تنها برای تماس و پیام‌کوتاه از گوشی استفاده کند). Battery Mix اپلیکیشنی برای مدیریت روی باتری گوشی است که با نصب آن می‌توانید به طور کامل روی عملکرد باتری خود نظارت داشته باشید.

Battery Mix2

رسم گراف‌های دقیق از نحوه‌ی مصرف باتری دستگاه، مانیتور کردن اپلیکیشن‌های نصب شده و تخمین میزان مصرف باتری توسط هرکدام از آن ها، وجود بیش از 15 آیکون متفاوت، دارا بودن ویجت‌های مختلف برای کنترل هر چه آسان تر مصرف باتری و نمایش میزان زمان باقی مانده تا شارژ 100% و 0% از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن به حساب می‌آیند. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه