دانلود سریع روی پارسی‌جو نصب شد

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش اخبار فناوری:

دانلود سریع روی پارسی‌جو نصب شد

 دانلود سریع روی پارسی‌جو نصب شد

 مدیر پروژه موتور جستجوگر پارسی‌جو گفت: به منظور پاسخگویی به نیاز فارسی زبانان دنیا و همچنین تسریع روند دانلود در فضای مجازی، جامع‌ترین، جدیدترین و بروزترین سرویس دانلود بر روی موتور جستجوگر پارسی‌جو نصب و راه‌اندازی شد. 

 

به گزارش جوان ايراني به نقل از تسنیم، علی محمد زارع بیدکی از نصب جدیدترین و جامع‌ترین سرویس دانلود کشور بر روی موتور جستجوگر ملی خبر داد و گفت: این سرویس با قابلیت‌های ویژه این امکان را فراهم می‌کند که مدت زمان دانلود کردن در کشور بسیار کاهش یابد، سرویسی بی‌بدیل در ایران که دانلود اسناد نرم‌افزاری، بازی، فیلم و اپلیکیشن‌های موبایل را پوشش می‌دهد.

 

او در تشریح این موضوع گفت: هم‌اکنون وقتی کاربر به دنبال یک نرم‌افزار یا یک فایل خاص برای دانلود می‌گردد باید به سایت‌هایی که در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کنند مراجعه کرده و فایل مورد نظر را در آن جستجو کند سپس با لینک سایت یا لینک مستقیم، فایل خود را دانلود کند در حالیکه از این پس کاربران می‌توانند با استفاده از این سرویس جدید، فایل مورد نظر را بلافاصله پس از جستجو، یافته و دانلود کنند.

 

زارع بیدکی قابلیت‌های جامع‌ترین سرویس دانلود کشور را اینگونه برشمرد: موتور جستجوگر ملی پارسی‌جو به دلیل قدرتی که در بحث خزش، نمایه‌سازی و رتبه‌بندی اسناد دارد می‌تواند با کیفیت بهتر، سند و اطلاعات را از تمامی سایت‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند استخراج و به کاربر ارائه دهد.

 

مدیر پروژه موتور جستجوگر پارسی جو ادامه داد: سرویس دانلود جستجوگر ملی این امکان را به کاربران می‌دهد که در حداقل زمان به بهترین نتایج در زمینه دانلود فایل‌ها برسند به این صورت که این سرویس بهترین سایت‌های دانلودی ایران را خزش کرده و اطلاعات آنها را نمایه‌سازی و نگهداری می‌کند و با جست‌و‌جوی کاربر نتایج را به او نمایش می‌دهد.

 

او درباره علت نصب این سرویس بر روی موتور جستجوگر ملی گفت: سومین پرس و جوی پرتکرار کاربران در سال گذشته ماهیت دانلودی داشته است، بر همین اساس تلاش کردیم تا به این نیاز پر کاربرد جامعه پاسخ دهیم.

 

زارع بیدکی خاطر نشان کرد: موتور جستجوگر ملی تاکنون صد و بیست هزار سند قابل دانلود را که شامل اسناد نرم‌افزاری، بازی، فیلم و موبایل بوده را شناسایی کرده و به طور مداوم در حال بروز رسانی است و به زودی از انواع دیگری از فایل‌های دانلودی نظیر کتاب‌های الکترونیکی، آهنگ، انیمیشن و غیره پشتیبانی می‌کند.

 

او در پایان یادآور شد: ا��ن سرویس قادر است جدیدترین پست‌های یک دسته بندی خاص یا جدیدترین پست‌های اضافه شده به یک سایت را شناسایی و به کاربر نمایش دهد، کاربران می‌توانند با مراجعه به آدرس download.parsijoo.ir از قابلیت‌های بی‌بدیل این سرویس بهره‌مند شوند.

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه