بازی خطرناک مایکروسافت برای تجهیز یک میلیارد رایانه به ویندوز ۱۰

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش سیستم عامل:

جوان ایرانی- در دو ماه و نیم ابتدایی از زمان عرضه رسمی ویندوز 10 حدود 110 میلیون رایانه شخصی در جهان به این محصول مجهز شدند.

بازی خطرناک مایکروسافت برای تجهیز یک میلیارد رایانه به ویندوز ۱۰

مایکروسافت یک بازی بسیار خطرناک را آغاز کرده است. این شرکت بزرگ فناوری اعلام کرده است که طی دو تا سه سال آینده بیش از یک میلیارد رایانه شخصی در سراسر جهان به ویندوز ۱۰ مجهز می‌شوند که این پیش‌بینی می‌تواند به سختی محقق شود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رایورز به نقل از بیزنس‌اینسایدر، این مطلب به آن معنی است که کاربران جهانی می‌بایست طی این دوره زمانی از رایانه‌های شخصی ویندوزی استفاده کنند. در دو ماه و نیم ابتدایی از زمان عرضه رسمی ویندوز ۱۰ حدود ۱۱۰ میلیون رایانه شخصی در جهان به این محصول مجهز شدند که بر این اساس می‌توان گفت مایکروسافت برای دست‌یابی به هدف مذکور یک آغاز کم‌سرعت را تجربه کرده است.

مایکروسافت هفته گذشته از سخت‌افزارهای جدید خود از جمله تبلت Surface Pro 4، لپ‌تاپ Surface Book و گوشی‌های هوشمند جدید رونمایی کرد و تمامی آنها را در قالب رایانه شخصی مجهز به ویندوز ۱۰ معرفی کرد.

مایکروسافت به جز همکاری با تولیدکنندگان بزرگ رایانه‌های شخصی، ‌سیستم‌های سخت‌افزاری خود را هم تولید می‌کند. از جمله شرکای مایکروسافت در زمینه تولید رایانه می‌توان به لنوو، اچ‌پی، دل و ایسوس اشاره کرد که تمامی آنها با محصولات مختلف، از تبلت‌های ارزان‌قیمت گرفته تا لپ‌تاپ‌های لوکس، ویندوز ۱۰ را وارد بازار جهانی می‌کنند.

بازی خطرناک مایکروسافت برای تجهیز یک میلیارد رایانه به ویندوز ۱۰ - تصویر 2

با این وجود «تِری مایرسون» مدیر مرکز ویندوز و دستگاه‌های دیجیتالی مایکروسافت روز گذشته اعلام کرد که تولید سخت‌افزار در این شرکت به معنی رقابت با شرکای سخت‌افزاری نیست.

مایکروسافت قصد دارد سیستم‌های سخت‌افزاری پیشرفته خود را هم وارد بازار کند تا کاربران برای خرید دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز ۱۰ گزینه‌های بیشتری پیش رو داشته باشند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه