امکانات جدید در نسخه بتای فایرفاکس برای اندروید

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش وب و اینترنت:

جوان ایرانی- نسخه بتای مرورگر فایرفاکس برای سیستم‌عامل اندروید منتشر شده است و مهم‌ترین مزیت آن را می‌توان امکان شخصی‌سازی صفحه اصلی مرورگر دانست.

امکانات جدید در نسخه بتای فایرفاکس برای اندروید

نسخه بتای مرورگر فایرفاکس برای سیستم‌عامل اندروید منتشر شده است و مهم‌ترین مزیت آن را می‌توان امکان شخصی‌سازی صفحه اصلی مرورگر دانست.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رایورز، این مرورگر به کاربران خود اجازه خواهد داد تا با روش‌های مختلفی برای شخصی‌سازی صفحه اصلی مرورگر خود اقدام کنند و همین امر نیز موجب ایجاد تفاوت میان این مرورگر و سایر رقبا خواهد شد.

این مرورگر که بر روی بازار نرم‌افزاری گوگل پلی قابل‌دسترسی و دانلود است به کاربران اجازه خواهد داد که در home screen خود تعداد زیادی سایت را به‌صورت دسترسی سریع تعریف کنند و علاوه بر آن نیز بتواند محتوایی از سایت‌های سرویس‌دهنده‌ای مانند اینستاگرام و ویکی‌پدیا را نیز برای کاربر نمایش بدهد.

امکانات جدید در نسخه بتای فایرفاکس برای اندروید - تصویر 2

این مرورگر به ۵۴ زبان مختلف در سطح جهانی قابل‌دسترسی خواهد بود و می‌توان بدون نیاز به بستن مرورگر، تغییرات زبانی مرورگر را بر روی آن اعمال نمود.

موزیلا که در بازار مرورگرهای وب، قافیه را در هر دو رده دسکتاپ و موبایل به رقیب اصلی خود یعنی گوگل کروم باخته است، تلاش فراوانی برای ایجاد تغییرات در ساختار مرورگرهای خود دارد و مدام در حال بهینه‌سازی محصولات خود بوده است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه