استفاده از فضای مجازی لازمه‌ گسترش فرهنگ است

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش اینترنت:

وزیر ارشاد تاکید کرد

جوان ایرانی- جنتی: برای گسترش فرهنگ لازم است تلاش کنیم که حداکثر استفاده را از امکانات اطلاعاتی و ارتباطی کشور داشته باشیم.

استفاده از فضای مجازی لازمه گسترش فرهنگ است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به لزوم استفاده از ابزارهای ارتباطی و فناوری در حوزه فرهنگ گفت: دیگر نمی‌توان استفاده از ابزارهای سنتی، فرهنگ را گسترش و ارتقاء داد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از ایسنا، علی جنتی در مراسم امضای تفاهم‌نامه اعمال نظارت یکپارچه در امور فرهنگی، بازرگانی و ارتباطات و فناوری در جمع خبرنگاران با اشاره به تحولات تسریع و شگرف در حوزه فناوری اظهار کرد: برای گسترش فرهنگ لازم است تلاش کنیم که حداکثر استفاده را از امکانات اطلاعاتی و ارتباطی کشور داشته باشیم.

وی با تاکید بر لزوم هم‌افزایی در زمینه‌های امکانات سخت‌افزاری افزود: در جهت همکاری بیشتر بین سه وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی، صنعت و معدن و ارتباطات لازم است بهره برداری بیشتری از امکانات این سه وزارتخانه به عمل آید.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این‌که فرهنگ در توسعه کشور نقش دارد، خاطر نشان کرد: از طریق ارائه‌ بسته‌های فرهنگی و همین‌طور ارائه کمک‌های فرهنگی در زمینه تدوین شبکه ملی اطلاعات می‌توان همکاری را بین دو بخش وزارتخانه فرهنگ و وزارت ارتباطات ایجاد کرد.

جنتی در پایان خاطر نشان کرد: برای بهبود فضای مجازی و همین‌طور استفاده از امکانات ارتباطی جهت صدور فرهنگ لازم است از هر مجموعه‌ای از امکانات وزارتخانه‌ها استفاده شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه