استفاده از ایمیل یاهو بدون نیاز به رمز عبور

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

جوان ایرانی- یاهو به جای رمز عبور از فناوری جدیدی استفاده کرده است که با نام Account Key معرفی می‌شود.

استفاده از ایمیل یاهو بدون نیاز به رمز عبور

سرویس پست الکترونیکی یاهو این هفته ۱۸ ساله شد و شرکت مذکور با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد به واسطه حق امتیاز جدیدی که به ثبت رسانده است، کاربران آن برای در اختیار گرفتن خدمات ایمیل دیگر نیازی به استفاده از رمز عبور ندارند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رایورز به نقل از اینکوئیرر، ‌یاهو خدمات پست الکترونیکی خود را به‌روز کرد تا آن دسته از کاربرانی که به کمک ابزار کاربردی مربوطه روی دستگاه‌های موبایلی این سرویس را در اختیار می‌گیرند، از این پس بتوانند بدون استفاده از رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوند.

یاهو با این اقدام یک گام نوآورانه، ایمن و کارآمد برداشت تا بیش از گذشته توجه کاربران جهانی را به خود جلب کند. این اقدام تجربه حضور در خدمات پست الکترونیکی بدون استفاده از رمز عبور را برای نخستین بار فراهم کرد.

یاهو که این روزها شهرت چندانی بین کاربران اینترنتی ندارد و با غیرفعال کردن سرویس‌های محبوب خود بخشی از بازار جهانی را از دست داده است، از این طریق می‌کوشد بار دیگر توجه کاربران را به خود جلب کند. این اقدام باعث شد خدمات ایمیل یاهو با عنوان «بدون رمز عبور» معرفی شود.

استفاده از ایمیل یاهو بدون نیاز به رمز عبور - تصویر 2

رمز عبور یکی از مشکلات کاربران امروزی محسوب می‌شود، اما یاهو می‌گوید که می‌توانیم بدون آن هم زندگی کنیم. شرکت یاهو به تمامی مشترکان خود این اطمینان را داده است که بدون رمز عبور هم با ایمنی کامل سرویس پست الکترونیکی را مورد استفاده قرار دهند.

این سرویس در حالی ارائه شده که یاهو طراحی خدمات ایمیلی خود را هم به طور کامل تغییر داده است و پیش‌بینی می‌کند ظرف چند ماه آینده تمام کاربران جهانی از سرویس پست الکترونیکی بدون رمز عبور آن استفاده کنند.

یاهو به جای رمز عبور از فناوری جدیدی استفاده کرده است که با نام Account Key معرفی می‌شود. این فناوری هر کاربر را در دو مرحله شناسایی می‌کند و سپس مجوز ورود او به حساب کاربری را صادر می‌کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه