آموزش اندازه گیری پیراهن های مردانه

آموزش اندازه گیری پیراهن های مردانه

 

آموزش اندازه گیری پیراهن های مردانه

 

اندازه گیری پیراهن های مردانه، آن طور که به نظر می آید راحت نیست، بعضی از شرکت ها و برندهای معروف سعی دارند با تولید و تهیه پیراهن در سایزهای مختلف خیال مصرف کنندگان را راحت کنند.

 

ولی این نوع از سایزبندی فقط موضوع را پیچیده تر می کند، پیراهن های مردانه بر طبق اندازه ی یک مرد اندازه گیری می شوند: اندازه های گردن، دست و سینه اندازه ی پیراهن را تعیین می کند.

 

اگر اندازه ی بدن خود را می دانید، کافیست با یک متر اندازه گیری لباس را اندازه بگیرید و این واقعیت را بفهمید که لباس اندازه شماست.

 


دور گردنتان را با یک متر خیاطی اندازه بگیرید ولی متر را محکم دور گردنتان نپیچید بلکه دو انگشت خود را در ته متر قرار دهید تا فضای بین گردن و یقه لباس را شبیه سازی کنید، سپس این اندازه را با یک مداد در دفترچه یادداشت بنویسید.

 متر را دور سینه، زیر دست ها و جلوی بدن بپیچید، متر را به بدن نچسبانید زیرا در آن لباس باید بتوانید نفس بکشید و بدون محدودیت بجنبید و حرکت کنید.
۲ تا ۳ سانت به این سایز اضافه کنید و آن را در دفترچه یادداشت بنویسید، این اندازه، اندازه ی دور سینه شماست.

 


متر اندازه گیری را در ابتدای گردنتان، جایی که گردن به شانه ها متصل می شود، قرار دهید، و سپس دست چپتان را به پشت گردنتان ببرید و متر را گرفته و پشت گردن تان نگه دارید و به آن اجازه دهید تا در طول دست راست ادامه یابد و در امتداد بازوی دست راست تا آرنج و سپس مچ دست راست، سپس آن را بکشید تا هرگونه شل و سست بودن آن را برطرف کنید و سپس اندازه ی آن را تا مچ دست خود یادداشت کنید.


این اندازه ی دست شماست، آن را در دفترچه یادداشت با یک مداد یادداشت کنید.از اندازه ی گردن برای تعیین کردن اندازه ی یقه لباسی که نیاز دارید استفاده کنید، از اندازه ی دور سینه خود برای تعیین اندازه ی سینه ی پیراهن استفاد کنید.

 

پیراهن های مردانه در همه سایزها وجود دارند، حتی سایزهایی که رند نیستند و نیم دارند (برای مثال ۴۰.۵ سانتیمتر) پس اگر شک دارید می توانید نیم سانتیمتر سایز را بزرگ تر کنید، شما همیشه می توانید یک یقه کمی بزرگ را با یک کروات بپوشانید، ولی هیچ وقت نمی توانید با یک یقه خیلی تنگ راحت باشید.

 

بعضی از فروشگاه های بزرگ، سفارش های خاص برای سایز بازوهای کوتاه و بلند که در نمونه های آماده موجود نیستند را قبول می کنند، پس اگر بازوهای خیلی بلند یا کوتاهی دارید از متصدی و فروشنده مغازه تقاضای سفارش کنید.

 

ehow

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه