آرمانت: انتخاب هوشمندانه و درست نرم‌افزار

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش نرم افزار:

جوان ایرانی- آرمانت، از سه سال پیش تلاشی را شروع کرده است تا اطلاعات لازم برای انتخاب نرم‌افزار مناسب را در اختیار کاربران قرار دهد. اطلاعاتی که سازندگان نرم‌افزار، در پورتال آرمانت قرار داده‌اند.

آرمانت: انتخاب هوشمندانه و درست نرم افزار

تولیدکنندگان نرم‌افزار داخلی(شرکت‌های نرم‌افزاری) سال‌هاست که نرم‌افزارهای بسیار خوبی تولید می‌کنند. نرم‌افزارهای متنوعی در حوزه‌های مالی، اداری، آموزشی، پزشکی، خدماتی و... تولید و عرضه شده‌اند که هرکدام دامنه خاصی از نیازهای کاربران را پوشش می دهند.
اینترنت اولین ابزاری است که کاربران برای جستجوی نرم‌افزار مناسب خود و کسب اطلاعات بیشتر به آن مراجعه می‌کنند اما بسیاری از نرم‌افزارهای با کیفیت و کارا به دلیل معرفی ضعیف در موتورهای جستجو و فضای وب از دید انتخاب نرم‌افزار مناسب بسیار سخت است و حتی پس از کارشناسی‌ها و مشورت‌های فراوان باز هم شک و تردیدهایی وجود دارند. کدام نرم‌افزار را باید انتخاب کرد؟ کدام نرم‌افزار با نیازها و بودجه شما تناسب بهتری دارد؟ کدام نرم‌افزار امکانات لازم برای سازمان شما را فراهم می‌کند؟ کدام شرکت نرم‌افزاری، خدمات و شرایط فروش و پشتیبانی مناسب تری برای شما ارائه می‌دهد؟

مثلا بیش از ۲۰۰ نرم‌افزار حسابداری در ایران تولید و عرضه شده‌اند که هر کدام حوزه مختلفی را پوشش می‌دهد.
شما برای انتخاب یک نرم‌افزار حسابداری، کدام‌یک را مناسب‌تر می‌دانید؟ چگونه می‌توان امکانات، قابلیت‌ها و شرایط مختلف این نرم‌افزارها را با یکدیگر مقایسه کرد و انتخاب هوشمندانه‌ای داشت؟

به گزارش جوان ایرانی به نقل از ایتنا،، آرمانت، با گردآوری اطلاعات نرم‌افزارهای تولید داخل، محیطی را فراهم آورده است که مطالعه، مقایسه، تصمیم گیری و انتخاب را برای کاربران بازار نرم‌افزار کشور راحت کند.
آرمانت، به شما کمک می‌کند تا نیازهای خود را با امکانات ارائه شده در هر نرم‌افزار بسنجید، نرم‌افزارهای مختلف را با یکدیگر به صورت تحلیلی مقایسه کنید و در نهایت به راحتی نرم‌افزار مناسب خود را انتخاب کنید.

آرمانت، از سه سال پیش تلاشی را شروع کرده است تا اطلاعات لازم برای انتخاب نرم‌افزار مناسب را در اختیار کاربران قرار دهد. اطلاعاتی که سازندگان نرم‌افزار، در پورتال آرمانت قرار داده‌اند.

آرمانت: انتخاب هوشمندانه و درست نرم‌افزار - تصویر 2

آرمانت، بیش از ۱۱۰۰ نرم‌افزار ایرانی را در بیش از ۱۷۰ دسته در زمینه‌های مختلف طبقه‌بندی کرده است. برای هر نرم‌افزار، توضیحات و اطلاعات فنی مناسبی ثبت شده است. امکانات هر نرم‌افزار، شرایط فروش و نحوه پشتیبانی به همراه تصاویری از بخش‌های مختلف برای هر نرم‌افزار در آرمانت ثبت شده است.
هر نرم‌افزار را می توانید با سایر نرم‌افزارها مقایسه کنید. این مقایسه کامل و تحلیلی است و تلاش می‌کند که همه ابعا�� مختلف نرم‌افزارها را با یکدیگر مقایسه می‌کند.

نرم‌افزارهای مالی، یکی از مهم‌ترین و کامل‌ترین دسته‌های ثبت شده در آرمانت است. بیش از ۱۷۰ نرم‌افزار حسابداری، بیش از ۲۰ نرم‌افزار انبارداری، ۴۰ نرم‌افزار فروش و بازاریابی، بیش از ۳۰ نرم‌افزار و سیستم یکپارچه مالی و بازرگانی و بیش از ۳۰ نرم‌افزار حقوق و دستمزد تا کنون در آرمانت ثبت و معرفی شده‌اند.

نرم‌افزارهای اداری(نرم‌افزار بایگانی و آرشیو فرم و اسناد و نرم‌افزار اتوماسیون اداری) دومین دسته پربازدید آرمانت است که شامل بیش از ۵۰ نرم‌افزار اداری مختلف است.

نرم‌افزار‌های آموزشی(نرم‌افزار مدرسه و نرم‌افزار آموزشگاه) نرم‌افزارهای پزشکی(نرم‌افزار مطب، نرم‌افزار درمانگاه و کلینیک) و نرم‌افزارهای حمل و نقل(نرم‌افزار باربری و نرم‌افزار آژانس تاکسی تلفنی ) از دیگر دسته‌های پربازدید و مفید آرمانت هستند.

اگر قصد خرید نرم‌افزار دارید و توضیحات پیچیده برخی وب‌سایت‌ها شما را سردرگم کرده است، آرمانت به شما مشاوره می‌دهد و شما را در انتخاب بهتر نرم‌افزار مناسب یاری می‌دهد.
اگر تولیدکننده نرم‌افزارهستید، می توانید در این پورتال به صورت رایگان ثبت نام کنید تا بهتر و کامل تر در نتایج جستجوهای اینترنتی و خریداران دیده شوید.

آرمانت را در آدرس www.armanet.ir مشاهده کنید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه